Obecné vlastnosti a funkce

Výkon, spolehlivost a jednoduchý pracovní postup, jsou vlastnosti díky nimž se nyní již 64-bitový audio software
SOUND FORGE Pro 12 stal jedním z nejoblíbenějších programů na zpracování zvuku, od surového audia k hotovému masteru. Profesionální zvukaři a odborníci v oboru multimédií oceňují podporu audio souborů s vysokým rozlišením 64-bit/384 kHz pro dokonalou věrnost zvuku, plně přizpůsobitelné pracovní prostředí a zdokonalené workflow programu SOUND FORGE Pro 12.

Rozeberte zvuk na součástky. Revoluční editor a analyzér audio spektra. SpectraLayers Pro 5 Promo cena

Kompatibilita
s Microsoft® Windows® 7 až 10

SOUND FORGE Pro 12 je plně kompatibilní s operačním systémem Microsoft Windows 7, 8, 8.1 a Windows 10 (Pro Macintosh Mac OS X byl vydán SOUND FORGE Pro MAC.)

Doky pro plovoucí okna

Program SOUND FORGE Pro nabízí ještě dokonalejší rozložení a uspořádání pracovní plochy než dosud. Díky možnosti dokovat a seskupovat okna, si můžete pracovní prostředí programu SOUND FORGE přizpůsobit přesně tak, jak to vyhovuje vám a vašemu jedinečnému způsobu práce.

Nastavitelné uspořádání obrazovky

Nastavitelné uspořádání obrazovky v SOUND FORGE Pro

Nastavte si pracovní plochu SOUND FORGE Pro podle svých potřeb a zvyšte svou produktivitu práce. Vytvořte si a uložte několik různých konfigurací či uspořádání obrazovky pro systém s jedním nebo dvěma monitory. Jednoduchým způsobem načtěte rozložení oken, které jste si vytvořili pro konkrétní pracovní úkony, např. pro úpravu zvuku, tvorbu CD layoutu, editaci vícekanálových souborů a další.


Volba výchozího způsobu prolnutí

Nastavte si, jaký typ prolínací křivky wet/dry mix a fade in/out (náběh/doběh) bude použit při editaci audio souborů jako výchozí. Usnadníte si tak práci a ušetříte čas.

Prolínací křivky v SOUND FORGE Pro

Rozpoznání CD alba službou Gracenote®

Audio software SOUND FORGE Pro 11 podporuje službu Gracenote MusicID Media Recognition. Při extrakci audia z CD disku tak můžete vidět informace jako název stopy či jméno interpreta, a samozřejmě takové informace můžete také odesílat.

Identifikace CD alb službou Gracenote

Okna Regions List a Playlist

Okna Regions List a Playlist v programu SOUND FORGE Pro 11 dovolují rychlé úpravy a uspořádání. Regiony můžete snadno upravit zapsáním nových hodnot do polí Name (název), Start (začátek), End (konec) a Length (délka).


Nastavitelná barva
uživatelského rozhraní

Uživatelské rozhraní programu SOUND FORGE Pro je plně nastavitelné. Naprostá většina prvků zobrazení se dá upravit podle preferencí uživatele, včetně barvy waveform a envelope křivek, markerů a výchozí výšky oken.

Procházení záložkami

S programem SOUND FORGE Pro můžete seskupit maximalizovaná datová okna dohromady a jednoduše je procházet pomocí záložek. Takto se dá zrychlit a zefektivnit práce, když např. editujete několik audio souborů zároveň.

Procházení záložkami v SOUND FORGE Pro

Mřížka pro uživatelské selekce

Vytváření smyček z existujícího materiálu je nyní mnohem jednodušší. Audio úseky si pomocí souřadnicové mřížky vizuálně rozdělte na stejné části podle taktového označení a vaše práce bude přesnější a efektivnější.


Interaktivní návody

Věnujte méně času učení se a seznamování s programem SOUND FORGE a více času samotné editaci a masterování zvuku! Využijte interaktivní tutoriály, které jsou přímo součástí programu SOUND FORGE Pro. Tyto návody názorně demonstrují běžné funkce a pracovní úkony krok za krokem, např. jak vypálit CD metodou DAO (disc-at-once, celý disk najednou), jak nahrát a restaurovat vinylové nahrávky a jednoduše je převést z analogu do digitální podoby a další.

Media Explorer s automatickým náhledem

Rychle a snadno vyhledejte, udělejte si náhled/náslech a otevřete požadovaný média soubor pomocí okna Media Explorer. Myší přetahujte soubory a regiony z okna Explorer na pracovní plochu nebo na jiný již otevřený soubor, chcete-li je snadno vložit, mixovat nebo prolnout. Procházejte audio soubory na CD-ROMu a extrahujte je automaticky pouhým přetažením z Exploreru na pracovní plochu programu SOUND FORGE.

Nástroje pro tvorbu ACID™ smyček

Vytvořte si své vlastní hudební smyčky a použijte je v hudebním software ACID. Zobrazte si a editujte vlastnosti ACID .wav souborů jako jsou tempo a základní tónina, proveďte jemné úpravy audio klipů a zpřesněte shift selekce, abyste dosáhli požadovaného zvuku. Jakmile vytvoříte smyčku, jsou vámi nastavené informace vloženy do souboru, takže vaše smyčky budou měnit tempo a ladění zároveň s vaším ACID projektem.


SOUND FORGE Pro 12

Koupit SOUND FORGE Pro

Jednotlivé licence:

  • Retail = běžná komerční verze pro každého:
    - plná instalace
    - upgrade ze starší verze

  • EDU/GOV = školní verze, resp. zvýhodněná cena pro studenty, učitele, zdravotně postižené, školy, neziskovky a státní instituce

Multilicence (více licencí pro tentýž subjekt):


NEJDŮLŽITĚJŠÍ NOVINKY NA VÁŠ E-MAIL

Chcete dostat zprávu (maximálně 1x měsíčně), pokud vyjde nová verze, když bude výhodná cena nebo se bude dít něco zajímavého v souvislosti s audio programy pro nahrávání a zpracování zvuku (SOUND FORGE, SpectraLayers, ACID, Music Maker, Samplitude a dalšími)? Nechte nám na sebe kontakt a nic důležitého už vám neuteče. Z odběru novinek se můžete kdykoli odhlásit zasláním zprávy na e-mailovou adresu uvedenou v každém zaslaném newsletteru.

Vaše údaje (e-mailová adresa) jsou u nás v bezpečí a budeme (ERPEA s.r.o.) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.Ochrana osobních údajů

2011 - 2018 © ERPEA s.r.o., oficiální zastoupení MAGIX Software pro ČR a SR